Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Protiprávne Konanie Exekútora | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Protiprávne konanie exekútora

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 25. 7. 2016

Otázka: Protiprávne konanie exekútora

Dobrý deň! Dna 19.08.2015 som zistila, že mám zablokované účty v bankách, ale nebol mi doručený ani platobný rozkaz zo súdu ani oznámenie o začatí exekúcie. V banke som sa dozvedela, že exekúciu podala všeobecná zdravotná poisťovna. Vo Všzp si poplietli priezvizká a tak omylom na moje priezvizko poslali neprávom exekutora. Učty mám stále zablokované, neviem sa dostať k peniazom, 26.08.2015 mi exekucia vo Zvolene mala odblokovat učty po telefonickom rozhovore. Dneska je 01.09.2015 a neviem sa dostať k peniazom. Ako postupovať? Nekoná exekútor protiprávne? Nikdy som si nepožičala žiadnu pôžičku, ihneď si plním svoje povinnosti a to vždy. Neviem, čo mám robiť.

Odpoveď: Protiprávne konanie exekútora

Dobrý deň, exekútor si mal skontrolovať exekučný titul (t.j. rozhodnutie poisťovne o tom, kto je dlžníkom). Ak v rozhodnutí poisťovne je Vaše meno a aj údaje sú správne, potom exekútor nepostupoval v rozpore so zákonom, pretože si plnil svoje povinnosti. To, že ste neboli dlžníčkou na poistení samozrejme znamená, že poisťovňa nemohla voči Vám začať exekúciu. Ak Vám konaním poisťovne vznikla škoda, máte právo si túto náhradu od poisťovne žiadať. Škodu si voči poisťovni uplatnite písomne doporučeným listom. 

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto