Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Navýšená Pôžička - Exekucia | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Navýšená pôžička - exekucia

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 19. 8. 2016

Otázka: Navýšená pôžička - exekucia

Dobry vecer , chcem sa informovat ako mam podat namietky voci exekucii s ktorou nesuhlasim z niekolkych dovodov. Zobrala som si pozicky. ihned na to som vsak stratila pracu a nevladala som pozicky splacat. prisla prva exekucia, pozicka sa vsak akosi navysila a ja s tym   nesuhlasim. Dakujem za odpoved Ostavam S pozdravom

Odpoveď: Navýšená pôžička - exekucia

dobry deň, požička môže byt navysena len o zmluvne dohodnute instituty (urok z meskania, zmluvne pokuty, zmluvny urok). neznamena to vsak, ze ak sa dohodnete v veritelom na akychkolvek urokoch, ze je to platne a ze to budete musiet zaplatit. zaplatite iba to co je v sulade so zakonom. exekuovat pozicku je mozne iba na zaklade sudneho rozhodutia, ktore Vam musi byt dorucene.

Takze ak mate namietky voci exekucii, podajte ich. 

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto