Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Zrážky Pôžičky Zo Mzdy | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Zrážky pôžičky zo mzdy

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 23. 8. 2016

Otázka: Zrážky pôžičky zo mzdy

Poprosim o vypocet zrazky zo mzdy, ak mam manzelku a 2 nezaopatrene deti, som vysluhovy dochodca s dochodkom 522 euro a budem pracovat v skolstve za 550 euro cistej mzdy. Zrazky budu za bankove a nebankove pôžičky, vybral som si niekoľko pôžičiek a chcel by som vedieť, ako mi budú zrážať tieto pôžičky zo mzdy. Vopred dakujem za odpoved

Odpoveď: Zrážky pôžičky zo mzdy

Dobrý deň, zrážky zo mzdy pri pôžičke je možné riešiť buď zmluvne alebo k zrážkam zo mzdy dochádza na základe exekúcie. Vo svojej otázke nepíšete, či máte na mysli exekúciu zo mzdy na základe pôžičky (pôžičiek). 

Ohľadom výpočtu exekútorom: Postup je nasledovný. Najskôr si pozrite živovné minimum na dospelú osobu ako aj na nezaopetrené osoby podľa právneho predpisu (táto suma sa mení každoročne). Tieto sumy spočítajte, odpočítajte ich potom od Vášho čistého príjmu a sumu rozdeľte na 3 časti. zrážať Vám budú iba 1/3, nakoľko nejde v prípade pôžičky (pôžičiek) o prednostné pohľadávky.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto