Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Exekúcia Za Pôžičky A Iné | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Exekúcia za pôžičky a iné

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 24. 8. 2016

Otázka: Exekúcia za pôžičky a iné

Dobrý večer. Žiadam Vás o radu. Som už zúfalá a neviem na koho sa obrátiť. Jedna sa o exekúcie z dopravného podniku a pôžičiek. Uz niekoľko rokov mi chodia, stále ich platím a sú to neskutočné sumy. Som si istá, že nieje možné že by ma toľko krát chytil revízor. Keď som si vyžiadala papiere nech viem kedy som akože išla MHD tak som bola šokovaná pretože v tom čase som už mala niekoľko rokov vodičský preukaz. A tiež mám exekúcie za pôžičky, hoci som tam zaplatila, ešte odomňa žiadajú ďalšie platby Ako mam teda postupovať prosím Vás?

Odpoveď: Exekúcia za pôžičky a iné

Dobrý deň, ak máte exekúcie, znamená to, že muselo prebehnúť súdne konanie. Všetky súdne konania si zistíte priamo na súde. Môže sa stať, že ich bude ešte viac. Takže odporúčam kontaktovať súd a zistiť celkový počet konaní a spisové značky v ktorých vystupujete ako dlžníčka. Ohľadom pôžičky, tak tam musí byť tiež súdne rozhodnutie. 

Ak nemáte vedomosť o žiadnom súdnom konaní ani ohľadom dopravného podniku a ani ohľadom pôžičky, odporúčame Vám určite obrátiť sa na súd. Môžete to urobiť aj cez advokáta, ktorý Vám to zistí za Vás. 

Ak ste si nepožičali pôžičku alebo ak Vás toľkokrát nechytil revizor, potom nie je dôvod na to, aby ste platili neexistujúce dlhy.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto