Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Pomoc Kamarátke - Pôžička | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Pomoc kamarátke - pôžička

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 27. 8. 2016

Otázka: Pomoc kamarátke - pôžička

Dobry den. Mojej velmi dobrej kamaratke som v Januari 2015 nakupila oblecenie v Anglicku v sume asi 850 euro. Ako sa neskor ukazalo vymahanie penazi za jej nakup je velky problem.Na konci Juna 2015 sa mi podarilo vymoct 100 euro. Jej dovod na nezaplatienie zbytku je kazdy tyzden iny, tie’ story’ co denne pocuvam su az neuveritelne ..a uz ma to prestava bavit. Komunikujem s nou kazdy den a ani raz nezaprela, ze mi pozadovanu sumu nedlzi , mam od nej aj napisany list v ktorom potvrdila , ze mi dlzi 830 euro aj prefoteny obciansky preukaz. Chcem sa spytat ci je mozne vymahat pozicku. mam jej poslat list, v ktorom ziadam o vyplatneie zbytku sumy 530 euro ,plus uroky (10 % )?a aj moje telefonaty ktore som robila z Anglicka na Slovensko. Je mozne mi pomoct dostat peniaze naspat ? Ake su pravne naklady pre mna? alebo to plati dlznik.? dakujem za odpoved.

Odpoveď: Pomoc kamarátke - pôžička

Dobrý deň, vo Vašom prípade máte doklad o tom, že Vám dlží peniaze. Ak je tento doklad správne vypracovaný, môže sa považovať za uznanie dlhu a tym pádom môžete dlh vymáhať. Aj keď nejde o pôžičku, nakoľko Vy ste peniaze nepožičiavali, to nie je dôležité. Skúste jej dať podpísať uznanie dlhu ešte raz. Správny vzor uznania dlhu nájdete na stránke uznanie-dlhu.sk.

Do dôvodu vzniku dlhu uvedte, ako to skutocne bolo, ako ako ste jej nakupili oblečenie. Musí byť z toho zrejmé, ako vznikol dlh.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto