Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Čo Robiť, Keď Mi Nechcú Vrátiť Peniaze | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Čo robiť, keď mi nechcú vrátiť peniaze

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 28. 8. 2016

Otázka: Čo robiť, keď mi nechcú vrátiť peniaze

Dobry den, Stavebnej firme som zaplatil zalohu za pracu podpisali sme zmluvu o diele a vyplatil som im zalohu 2000 eur. Firma nenastupila a peniaze mi nechce vratit,stale sa na nieco vyhovaraju,dnes mi dokonca povedal dotycny pan ,ze on ani nie je ten ,ktory preberal peniaze a firma vraj je v krachu. Mam vsetky sms ktore sme si napisali a uznava v nich, ze peniaze vrati, dokonca ich uz vraj poslal, ale stale nic. Na stavbu sme si museli prizvat druhu firmu, ktoru nam treba vyplati a peniaze nam chybaju. Vcera som mu este napisal, ze budem kontaktovat policiu a na to mi napisal ,ze to da do poriadku.Neviem co mam robit,nechcem o peniaze prist,lebo splacam uver a kazde euro je mi dobre. S pozdravom

Odpoveď: Čo robiť, keď mi nechcú vrátiť peniaze

Dobrý deň, pokiaľ zobrali od Vás peniaze, nič nevykonali môže ísť o podvod. Kontakutjte políciu a tiež sa môžete obrátiť na advokátsku kanceláriu, aby Vám pomohla vymôcť peniaze. Necakajte, ze sa pohladavka bude vymáhať sama. 

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

< 1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto