Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Žiadajú Odomňa Neexistujúci Dlh | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Žiadajú odomňa neexistujúci dlh

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 30. 8. 2016

Otázka: Žiadajú odomňa neexistujúci dlh

Dobry den, po smrti oca sa na mna obratil zastupca Spravy domu, ze otec mu dlhuje od r.2009 do r.2013 urcitu ciastku za prenajom nebytoveho priestoru. Tuto informaciu mi poslal mejlom a napriek mojej vyzve nicim relevantnym nedolozil - ziadne vyzvy k uhrade zaslane postou s dorucenkou, ziadny oficialny doporuceny list, prípadne ine dokumenty, ktore by v minulosti poslal mojmu ocovi. Dokonca spravca nema ani kazdorocne odsuhlasenie zavazkov a pohladavok. Zarazujuce je, ze sa zobudili az ked otec zomrel, casu to riesit s nim bolo dost.. myslim si, ze to na mna iba skusaju... Sucasna situacia: napriek tomu,ze mi "dlh" nicim nedolozili, si ho bez mojho vedomia a suhlasu strhli z preplatku - 1. je mozne ziadat jeho vratenie z dovodu premlcacej lehoty 3 roky? rsp. ziadat vratenie jeho pomernej casti pretoze roky 2009-2012 su v tomco case uz premlacane? 2.Prva a zaroven posledna (relevantne nepodlozena) zmienka o dlhu mi prisla iba mejlom (vid vyssie) a tento rok mi "dlh" z preplatku vo vyuctovani rovno strhli - opat bez akehokolvek odovodnenia - da sa povazovat tento postup za protipravny? 3. som ochotna uhradit pomernu cast "dlhu" ale iba za predpokladu, ze mi oni sami od seba este tento rok zaslu oficialny dokument ohl. vzniku "dlhu". Ak mi to poslu neskorsie, potom zaplatim iba adekvatnu cast z r.2013 - je to tak spravne? Dufam, ze som svoj problem formulovala dostatocne strucne a jasne a vopred dakujem za Vasu odpoved.

Odpoveď: Žiadajú odomňa neexistujúci dlh

Dobrý deň, ak žiadajú od Vás dlh, ktorý žiadnym spôsobom nepreukázali a len Vám ho strhli z preplatku, potom môžete od nich žiadať sumu, ktorú Vám strhli. 

Správca si nemôže dovoliť len tak strhnúť sumu z preplatku. Ak je dlh premlčaný, máte právo vzniesť námietku premlčania.

 

Ak sa nedohodnete, budete sa musieť so svojim nárokom obrátiť na súd.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto