Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Zastavenie Exekúcie Za Pôžičky | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Zastavenie exekúcie za pôžičky

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 6. 9. 2016

Otázka: Zastavenie exekúcie za pôžičky

Dobry den, chcela by som sa spytat na zastavenie exekucie za pôžičky. Prisla som o vsetko, prichylili ma znami. Neviem sa zamestnat, je nejaka moznost zastavit exekuciu?

 

Odpoveď: Zastavenie exekúcie za pôžičky

Dobrý deň, na zastavenie exekúcie za pôžičky by musel existovať nejaký dôvod. Vo svojej otázke ste nenapísali, aký je dôvod na zastavenie. resp. aký dôvod by ste chceli uviesť, aby bola exekúciu zastavená. Pokiaľ pôžičky nie sú zaplatené a boli tieto pôžičky priznané aj v súdnom konaní rozhodnutím, potom exekútor nemá dôvod zastaviť tieto exekúcie. Museli by nastať také okolnosti, ktoré by odôvodňovali to, že pôžičky neexistovali. To by ste však opäť museli riešiť súdnou cestou.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto