Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Za Pôžičky Do Väzenia | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Za pôžičky do väzenia

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 14. 9. 2016

Otázka: Za pôžičky do väzenia

Dobry den Chcem Vas poziadat o radu. Mam dve pozicky. Prva je vo vyske 6500€ a druha 3400€. Nezvladam ich splacat nakolko som momentalne bez prace a uz dlhsiu dobu maju tieto pohladavky exekucne firmy. Pracu si nemozem najst a zrejme uz ani do konca tohoto roku nenajdem. Pracujem a zijem v zahranici. Na Slovensku nevlastnim ziadny majetok,len tam mam trvaly pobyt u svojej mamy. Chcel by som vediet,co mi hrozi, ak to niaky cas nebudem splacat. Je mi jasne, ze sa suma navysi, ale mam strach, ze by ma mohli zatvorit do vazania alebo zobrat majetok mojej rodine. Dakujem za Vasu odpoved.

Odpoveď: Za pôžičky do väzenia

Dobrý deň, za pôžičky do väzenia môžete byť vzatý ale aj nemusíte. To závisí od toho, aký ste mali úmysel, keď ste si pôžičky brali. Ak ste mali taký úmysel, že ste ich nechceli vrátiť, môže ísť o podvod. Ak však ste splácali aspoň niekoľko splátok a objektívne nastala taká skutočnosť, ktorú ste nemohli predpokladať (napríklad, že ste prišli o zamestanie, príjem, zvýšili sa Vám výdavky a už ste nestíhali splácať pôžičky). Ak by ste si brali pôžičky s úmyslom ich neplatiť, a ihneď by ste sa odmlčali, potom by mohol byť problém.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto