Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Exekúcia Za Pôžičky Na Plat | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Exekúcia za pôžičky na plat

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 29. 9. 2016

Otázka: Exekúcia za pôžičky na plat

Dobry den chcel by som sa spytat ohladom exekucii moja manzelka dostala na plat exekuciu za pozicky. mame 2 malolete deti ja som nezanestnany a nemam ziadny prijem manzelka zarobi 368 eur cisteho exekutor jej strhol 160 e. chcem sa spytat ci to nieje vela ako by sme mali postupovat. dlzi celkom 900 euro. za odpoved vam vopred strasne pekne dakujem.

Odpoveď: Exekúcia za pôžičky na plat

Dobrý deň, pokial máte dve maloleté deti a je Vás toľko, ako píšete, potom exekúcia za pôžičky na plat vo výške 160 eur mesačne zo sumy 160 eur je priveľa. Odporúčam Vám napísať na exekučný súd a požiadať ich o riešenie tejto situácie. Zároveň môžete podať na exekútora sťažnosť na komoru exekútorov.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto