Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Exekúcia Na Neexistujúci Dlh | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Exekúcia na neexistujúci dlh

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 3. 10. 2016

Otázka: Exekúcia na neexistujúci dlh

Dobry den. Dnes rano bol mojej priatelke zablokovany bankovy ucet exekutorom. Mala pozicku ale to urcite to nebude. S tym sa vsak vobec neda skontaktovat. Priatelka si nie je vedoma toho, aby mala nezaplateny co i len jeden cent a ziadne pravoplatne rozhodnutie o exekucii jej neprislo. Takze vlastne prisla o 400eur a ani nevie preco. Ako v tomto pripade postupovat? Za akukolvek odpoved vam vopred dakujem. S pozdravom.

Odpoveď: Exekúcia na neexistujúci dlh

Dobrý deň, ak mala pôžičku ale tá to nebola, potom to môže byť napríklad zdravotné poistenie alebo iná platba, ktorú opomenula zaplatiť. Je to jednoduché, nech si zistí, ktorý exekútor jej účet zablokoval, môže ho kontaktovať, aby jej doručil upovedomenie o začatí exekúcie. V tomto upovedomení bude uvedený aj exekučný titul, na základe ktorého začala exekúcia. Potom môže zistiť súd a podať odvolanie.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto