Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Exekúcia Na Pss | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Exekúcia na PSS

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 4. 10. 2016

Otázka: Exekúcia na PSS

Mam pôžičku v PSS ktory platim 9 rokov. Nakolko mam družku dlhodobo nezamestnanu a mame spolu tri deti dostal som sa do drobných pôžičiek ktore som nedokazal splácať ,takže mam exekúcie. 150 eur mi zraža exekutor zo mzdy už dva roky okrem toho platim uver 120 eur a ked priratam plyn elektriku tak mi vlastne moc z tych 600 euro nezostane. Ale stala sa mi taka vec že mi začal popri tej exekucii siahať iny exekutor na stavebne sporenie kde mi odučtoval z neho takmer 2000 eur a teraz to PSS-ka chce odomna vratit do jedneho roka čim by sa mi uver navyšil o nejakých 170 euro .Mal na to pravo? Ved mne ani okrem toho nezostane na nas ani životne minimum.Počul som od jedneho exekutora že on mal dať iba zražky zo mzdy a čakať kym na neho nepride rad. Dá sa na neho podať žaloba? ved ma zbavil životného minima? Prosim vas odpovedzte mi nechcel by som s tromi detmi zostať na ulici. Dakujem.

Odpoveď: Exekúcia na PSS

Dobrý deň, sporenie na PSS je tiež majetková hodnota, a preto môže byť postihnutá exekúciou. Exekútor je oprávnený siahnuť takmer na každú majetkovú hodnotu vo vlastníctve povinného okrem tých, ktoré sú vylúčené z exekúciu (tie sú uvedené v exekučnom zákone). Sporenie (v PSS) tam však uvedene nie je.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto