Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Nemám Z Čoho Platiť | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Nemám z čoho platiť

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 12. 10. 2016

Otázka: Nemám z čoho platiť

Dobry vecer. Mmam k vam obrovsku prosbu. Neviem kde zacat a mam pocit, ze sa zblaznim. Zadlzil som sa najskor som sa snazil svoje dlhy platit, ale prisla rodina a deti. Mam styri male deti a zarabam cca 500eur mesacne v cistom z toho mam uz zrazky. To ide socialke ale mimo to ma atakuju ini exekutori. Platim hypoteku 170eur a nevlastnim nic. Netusim co mam robit. Komunikujem s exekutormi, ale nik nechce pochopit ze nemam z coho splacat. Prosim poradte mi.

Odpoveď: Nemám z čoho platiť

Dobrý deň, ak zarábate 500 eur a máte 4 deti a manželku, tak suma, ktorú Vám môžu strhnúť bude bude približne 80 eur. Pôžičky nie sú riešením na problémy, pokiaľ viete, že nebudete schopný tieto pôžičky splácať. Ďalšia možnosť, ako to celé vyriešiť je osobný bankrot. Vtedy dokážete zastaviť všetky exekúcie a komunikujete už len so správcom. Celý proces oddlženia trvá 3 roky, čo je oproti iným krajinám pomerne krátka lehota,niekde majú 5 rokov alebo dokonca 7 rokov.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto