Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Bol Postup Exekútora V Poriadku | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Bol postup exekútora v poriadku

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 6. 11. 2016

Otázka: Bol postup exekútora v poriadku

Dobrý deň. Prosíme o radu: Manžel sa v marci zúčastnil dražby rodičovského domu. Príklep exekútorom mu bol pridelený. Avšak okresný súd to zamietol z dôvodu, že boli vymáhané 3 pohladavky voči trom oprávneným (zdravotná poisťovňa, sociálna poisťovňa a ešte jedna inštitúcia) od jedného povinného (manželovho otca) v jednej dražbe. Odvolali sme sa na krajský súd, z toho dôvodu,že exekútor nám tvrdil, že jeho postup je v poriadku a že sa podľa neho jedná len o zaujatosť okresného súdu voči manželovmu otcovi (skrátka im vadí, že by tá nehnuteľnosť ostala "v rodine"). Zatiaľ čakáme, lenže naša situácia je taká, že teraz nemáme ani draženú nehnuteľnosť ani peniaze, na ktoré sme brali úver, ktorý splácame a tie našej rodine chýbajú, vzhľadom na to, že máme dve malé deti. Chcem sa opýtať, či bol podľa Vás postup exekútora v poriadku? Aká je čakacia doba pri odvolaniach na krajskom súde(ak nejaká existuje)? A v prípade, že krajský súd nám odvolanie neodklepne, tak kto je povinný platiť súdne trovy? A ak by sme sa rozhodli odvolanie stiahnuť a boli by sme spokojní s rozhodnutím prvostupňového súdu, či sme povinný platiť nejakú pokutu? A za aký čas je povinný nám exekútor vrátiť vynaložené prostriedky? Za Váš čas a chuť prečítať si naše trápenie ďakujeme a by bolo možné, chceme Vás veľmi pekne poprosiť o radu a zodpovedanie našich otázok.

Odpoveď: Bol postup exekútora v poriadku

Dobrý deň, z toho, čo ste napísali je tazke zistiť, či bol postup exekútora v poriadku alebo nie. Odporúčam Vám obrátiť sa na advokáta vo svojom blízkom okolí. Po zobratí odvolania späť určite nebudete platiť pokutu. Ako sa však máte rozhodnúť postupovať je naozaj potrebné nechať na advokáta.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto