Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Vymáhanie Pôžičky A Pokuty Ak Som Nezamestnaný | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Vymáhanie pôžičky a pokuty ak som nezamestnaný

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 27. 11. 2016

Otázka: Vymáhanie pôžičky a pokuty ak som nezamestnaný

Dobry den prajem, skusim len v kratkosti, pred tyzdnom mi prislo upovedomie o zacati exekucie jedna sa o pohladavku voci nezaplatenej pokute v MHD spred x rokov, ktora sice bola zaplatena, ale bohuzial nemam doklad o zaplateni. A tiež mám jednu exekúciu na pôžičku. Pôžičku som si zobrala už veľmi dávno Zaujimalo by ci je mozne odomna vymahat danu pohladavku a aj pôžičky s trovami a dalsim prislusenstvom, ak som momentalne nezamestnany a nevlastnim ziaden majetok. Dakujem za odpoved.

Odpoveď: Vymáhanie pôžičky a pokuty ak som nezamestnaný

Dobrý deň, pokiaľ máte pôžičky a pokuty, veriteľ môže od vás tieto pôžičky a pokuty vymáhať, avšak jedine formou exekúcie. Eekútor postupuje tak, že Vám doručí upovedomenie o začatí exekúcie. Následne bude zisťovať, či máte nejaký majetok. Pokiaľ exekútor zistí, že nemáte žiadny majetok a nemáte ani žiadny príjem, potom mu nezostane nič iné, len exekúciu zastaviť. Samozrejme exekúciu nezastaví hneď po pár mesiacoch, ale môže to trvať roky.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto