Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Splátky 2X Také Veľké Ako Mám Príjem | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Splátky 2x také veľké ako mám príjem

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 30. 11. 2016

Otázka: Splátky 2x také veľké ako mám príjem

Dobrý den, mam dlh voci socialnej poistovni,pripoistenie kvoli druhému pilieru vo vyske 3300 eur a dlh z pôžičky, moj prijem bol 320 eur marodka a splatky mi vycislili na 525 poistovna a 135 exekutor po dobu 6 mesiacov. je to pre mna likvidačne, chcela som to splacat po 100 eur a neuznali mi to. Mozu pozadovat splatky dvakrat tak velke ako mam prijem? Za vasu odpoved vopred dakujem. s pozdravom.

Odpoveď: Splátky 2x také veľké ako mám príjem

Dobrý deň, splátky nemôžu byť 2x také veľké ako je Váš príjem, pretože nedokážete zo svojho príjmu uhradiť splátky v tejto výške.  Odporúčam Vám preukázať, že máte príjem v takejto výške a následne ich požiadať, aby prehodnotili svoje rozhodnutie. Pokiaľ ide o dlh, ktorý máte v súvislosti s pôžičkou, tak ak ešte nebola začatá exekúcia, potom postupne dlh splácajte a do poznámky vždy napíšte, že uhrádzate istinu.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto