Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Pôžička A Trestné Oznámenie Na Brata | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Pôžička a trestné oznámenie na brata

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 8. 12. 2016

Otázka: Pôžička a trestné oznámenie na brata

Dobry den,chcem sa len spytat vybavila som na seba pôžičku vo vyske 12300eur bratovi, ktory mi splaca po 198 eur mesacne uz treti rok medzi nami nebola spisana ziadna zmluva, ze som mu peniaze - pozicku poskytla vsetky dohady isli ustne,uver my schvalili a peniaze som mu vyplatila len tak na ulici.Teraz sa nase rodinne pomery dost rozisli nemozem ho ani vystat vyhrazam sa mu, ze ho udam policajtom sudom a advokatmi, aby si pôžičku v banke vzal na seba a ja bola cista nakolko tu pozicku v banke nechcem,neviem ci by to islo aby si pozicku v banke prepisal na seba nakolko je v bankovych a nebankovych registroch neviem nakolko mi on spatne odpisuje nasa komunikacia je len uz formou sms/ze nanho nic nemam ze mu nic nedokazem ze som mu nejaky uver vybavila!! svedkovia neboli ziadni len teraz som to kazdemu povedala, ze som mu vybavila pozicku v banke. mozem stym nieco dokazat ked ho udam?? a podam nanho trestne oznamenie

Odpoveď: Pôžička a trestné oznámenie na brata

Dobrý deň, v prvom rade pokial ide o prepísanie pôžičky v banke na brata, tak s týmto musí banka súhlasiť. Banka s tým nebude súhlasiť, pokiaľ je v úverových registroch banky. 

Takže nezostane nič iné len dlh vyplatiť a od brata peniaze vymáhať. Ak ste mu ich dali do ruky, potom je na Vás, aby ste to na súde preukázali, pretože máte dôkané bremeno. Jemu stačí na súd poprieť, že dostal od Vás pôžičku (peniaze) a môže to vyhrať. 
Takže potrebujete nejakú jeho reakciu na Vašu výzvu na zaplatenie, či už pred svedkoma alebo v písomnej podobe. Bez dôkazu o existencii dlhu riskujete, že prehráte súdny spor. Trestné oznámenie môže pomôcť. Ak by sa na polícii priznal, že prevzal od Vás peniaze, potom to môžete použiť v súdnom konaní proti nemu.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto