Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Pohľadávka Kvôli Trvalému Pobytu | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Pohľadávka kvôli trvalému pobytu

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 20. 1. 2017

Otázka: Pohľadávka kvôli trvalému pobytu

Dobry den, moj problem je takyto: nedavno mojmu partnerovi doslo od exekutora prikaz na vykonanie exekucie. pise sa v nom ze v roku 2007 bol sudom vydany rozsudok, ktory uklada partnerovi a dalsim trom clenom jeho rodiny zaplatit pohladavku BPMK. pohladavka sa vztahuje na byt ktory im uz nepatri. je mozne ziadat zaplatenie tejto pohladavky od mojho partnera ak ten byt nikdy nevlastnil?(vlastnila ho jeho mama alebo jeho otcim, alebo obidvaja spolu- nevie ake boli pomery). Otcim uz nezije ale mama ano, ona je invalidna dochodkyna a preto ze vraj nemoze len ona zaplatit celu pohladavku (to povedala pani z BPMK).partner teda volal s danou exekutorkou a pytal sa ze preco ma pohladavku platit aj on, a ona mu povedala, ze preto lebo tam mam nahlaseny trvaly pobyt. prosim o radu, ci je to vobec mozne a ako mozeme postupovat. za odpoved vopred dakujem

Odpoveď: Pohľadávka kvôli trvalému pobytu

Dobrý deň, určite nie je dôvodom to, že preto to má platiť, pretože má trvalý pobyt. Dôvodom je rozsudok. Ak bol vydaný rozsudok, muselo prebehnúť súdne konanie. V tomto súdnom konaní sa mohol Váš partner brániť proti pohľadávke. Je to niečo podobné ako pri pôžičke. Aj pri pôžičke sa dá brániť v súdnom konaní. Ak je však už konanie na exekúcii, znamená to, že súdne konanie už prebehlo. V exekučnom konaní sa nemôže účastník brániť tak ako by sa mohol v súdnom konaní. 

Teraz je potrebné podať námietky proti upovedomeniu o začatí exekúcie. Namietať môžete iba dôvody, ktoré by boli relevantné. Ak nemáte rozsudok, odporúčam si ho vyzdvihnúť zo súdu.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

< 1 2 3 4 5

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto