Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Dražba Kvôli Pôžičke | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Dražba kvôli pôžičke

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 7. 2. 2017

Otázka: Dražba kvôli pôžičke

Dobrý deň chcela by som Vás poprosiť o nasledujúcu odpoveď. Chcem sa informovať či môže byť začatá dobrovoľná dražba a aj samotné vydraženie majetku aj v prípade ak majiteľka (dĺžnička z pôžičky) je nezvestná a nikdy neprebrala o tomto kroku žiadnu písomnosť.  Požičala si väčšiu pôžičku a túto pôžičku nesplácala. Ďakujem za odpoveď.

Odpoveď: Dražba kvôli pôžičke

Dobrý deň, dražba kvôli pôžičke môže prebehnúť aj keď je dlžníčka z pôžičky nezvestná. Súd jej môže ustanoviť opatrovníka a všetky písomnosti doručovať tomuto opatrovníkovi.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

< 1 2 3 4 5

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto