Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Dlh V Zdravotnej Poisťovni | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Dlh v zdravotnej poisťovni

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 6. 3. 2017

Otázka: Dlh v zdravotnej poisťovni

Dobrý den prajem. Mam takuto otazku. Prišla mi exekucia na nedoplatok na zdravotnom poisteni. Nakolko som podnikala pred 6 rokmi a mala som vraj dlh na zdravotnom poisteni, ktoreho si nie som vedoma, lebo ked som si našla zamestanie tak som si telefonicky overovala ci mam dlh a bolo mi povedane, že nie ale bohužial nemam žiadny doklad ani dokaz. Mam zmenenu aj adresu trvaleho pobytu takže upomienky zo zdravotnej poisťovne sa vracali spať. A poisťovna moj dlh suma okolo 200e posunula exekutorovi, ktorý mi zablokoval učet a žiada odo mna okolo 500e. Adresu tvaleho bydliska som si prehlasovala telefonicky tento rok v marci ale zase na to nemam žiadny dokaz. Nakolko som na rodičovskej dovolenke a moj prijem je minimalny nemôžem si dovolit zaplatiť dlžnu sumu naraz. Ked chcem splatky suma sa mi navýši o dalších 140e. Zaujimalo by ma či si môže zdravotna poisťovna zistit trvale bydlisko ked sa im vrati neprebraty list s označenim adresat neznamy skôr ako daný dlh posunie exekutorovi a ako sa da vec riešiť. Dakujem pekne za odpoved.

Odpoveď: Dlh v zdravotnej poisťovni

Dobrý deň, zdravotná poisťovňa vydáva rozhodnutia, ktoré sú exekučným titulom. Toto rozhodnutie doručuje poistenému na adresu jeho trvalého bydliska, ktorú si zisťuje v centrálnej evidencii obyvateľov. Pokiaľ ste sa v tom čase zdržiavali na inej adrese, akonáhle ste sa dozvedeli o rozhodnutí zdravotnej poisťovne, mohli ste podať odvolanie.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto