Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Neexistujúce Súdne Konanie | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Neexistujúce súdne konanie

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 13. 3. 2017

Otázka: Neexistujúce súdne konanie

Dobrý deň prišiel mi papier na zaplatenie pohľadávok - pôžičky podľa nejakeho okresného súdu. je tam aj spisová značka ale tú neviem nájsť v súdnych rozhodnutiach súdu. Nič také podľa toho neexistuje a predtým som žiadny papier nedostal ani som nebol žiadnom súdnom spore. Prosím vás o pomoc. ďakujem

Odpoveď: Neexistujúce súdne konanie

Dobrý deň, pokiaľ ste si niekedy požičali​ peniaze a viete, že ste dlžník, že máte dlh alebo by ste mohli mať z pôžičiek dlh, potom Vám odporúčame, aby ste kontaktovali priamo súd, stačí telefonicky a požiadali súd o spisovú značku svojho konania. Máte právo nahliadnuť do spisu, vytiahnuť si všetky prílohy žaloby, pôžičky, zmluvy a iné dokumenty, ktoré sa nachádzajú v súdnom spise. Súd Vám nemôže odoprieť právo nahliadnuť do súdneho spisu. Takto so stopercentnou istotou zistíte, či je voči vám vedené nejaké konanie.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto