Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Ručiteľ Na Pôžičke A Rodinný Dom | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Ručiteľ na pôžičke a rodinný dom

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 5. 4. 2017

Otázka: Ručiteľ na pôžičke a rodinný dom

V roku 1985 plus minus 3 roky som bol v sporitelni ako rucitel požičky, nakolko ten co bral pôžičku, prestal platit. sporitelna oslovila mna ale az v roku 2008 poberam 200 eur dochodok, chcem sa opytat ci uz nieje premlcana doba a ci mozu odomna aj exekutori vymahat dlznu pôžičku aj teraz hneď, vlastnim rod. dom ale len 50 percent.

Odpoveď: Ručiteľ na pôžičke a rodinný dom

Dobrý deň, ak ste sa stali ručiteľom, potom bude veriteľ od Vás dlh požadovať. Ručiteľ sa v zmluve zaväzuje, že zaplatí pôžičku, ak ju nezaplatí dlžník. Potom pre nesplatenú pôžičku ihneď po skončení konania môže exekútor začať exekúciu. 

Na to, aby však mohlo prebehnúť exekučné konanie, musí najskôr byť uplatenená pôžička na súde. Na súde sa proti veriteľovi môžete brániť. Ak sa to stalo v roku 1985, tak pôžička bude už určite premlčaná. Je to veľmi dlhá doba. Ak by od Vás veriteľ pôžičku vymáhal, ihneď mu napíšte list, v ktorom mu oznámite, že mu nič nezaplatíte a že je dlh premlčaný. 

Takže sa nemusíte obávať, že by Vám pre nezaplatenú pôžičku exekutor siahol na dôchodok alebo dom.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto