Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Splácanie Pôžičky Ako Na To | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Splácanie pôžičky ako na to

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 2. 9. 2016

Otázka: Splácanie pôžičky ako na to

Dobry den chcela by som sa informovat ohladom vymahania pohladavky cez cee - collect je mozne aby dlzna suma bola kazdym dnom urocena pretoze toto je neskutocny kolotoc . Splacam svoj dlh rok a zo sumy 1500 eur som splatila 600 eur lenze podla pani zo cee -collect mam splatenych len 250 eur co je neskutocne mohli by ste mi prosim poradit pretoze takouto cestou sa z toho jednoducho nevymotam a bohuzial nemam nato financne prostiedky aby som celu dlznu sumu zaplatila jednorazovo za skoru odpoved vopred dakujem. S pozdravom.

Odpoveď: Splácanie pôžičky ako na to

Dobrý deň, pokiaľ ide o splácanie pôžičky, tak je veľmi dôležité, aby ste do poznámky pri každej platbe napísali, že splácate istinu. Inak sa pôžička započíta na tú časť dlhu, na ktorom ste sa dohodli v zmluve. Pôžička (respektíve dlh) sa tak nebude znižovať a spôsobí to to, že budete stále v jednom kolotoči a dlh sa nebude znižovať. 

Potom si tiež pri pôžičke musíte sledovať, aký máte dlh a kedy ste splatili istinu.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto