Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Môže Mi Exekútor Zobrať Majetok | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Môže mi exekútor zobrať majetok

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 29. 4. 2017

Otázka: Môže mi exekútor zobrať majetok

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na niečo čo sa mi stalo, môj otec dlží pôžičku 10 000 jednému podniku, a tak mu dali exekutora na dedičstvo po jeho mame, ale ja som potrebova si vziať pôžičku tak to exekutor odblokoval (dohoda len slovne nič sme nepodpisovali) a otec to na mňa napísal, teraz nám poslali, že to zoberú aj mne. Otázka je: je možné, aby to zobrali mne, keď ja snimi nič nemám? Je to trestný čin, keď to otec na mňa previedol v dobe, keď to exekutor pustil na 15 dni? Ďakujem.

Odpoveď: Môže mi exekútor zobrať majetok

Dobrý deň, exekútor sám nemôže siahnuť na Váš majetok, pokiaľ je už vo Vašom vlastníctve. Veriteľ by však mohol urobiť to, že bude žiadať určiť neúčinnosť právneho úkonu (odporovateľnosť), ktorou sa bude domáhať toho, že právny úkon prevodu (ktorý otec vykonal vo Váš prospech) bude voči veriteľovi neúčinný, to znamená, že bude môcť začať voči Vám exekúciu.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto