Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Pôžička V Prvej Stavebnej Sporiteľni | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Pôžička v prvej stavebnej sporiteľni

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 4. 5. 2017

Otázka: Pôžička v prvej stavebnej sporiteľni

Som matka dvoch maloletých deti;1,5. a 3r., pričom ich biologický otec je dlhoročné drogovo závislý, čím mi spôsoboval životnú núdzu už počas tehotenstva, preto som prijala ponuku uzavrieť manželstvo s občanom čínskej republiky, ktoré mi malo finančne zabezpečiť vhodné podmienky na výchovu dieťaťa aj bez otca. Keďže som sa s takou ponukou stretla poprvy krát vôbec, nebola som si vedomá možných trvalých následkov, ktorými bude postihnutá moja budúcnosť ako aj budúcnosť mojich deti. Manželstvo sa malo rozviesť akonáhle môj, manžel" nadobudne z tohoto sobáša slovenské občianstvo, ktoré sa však ani po sobáši nevybavilo, a tak manžela deportovali do Číny so životným zákazom opustiť svoju krajinu. Dodnes teda manželstvo nieje rozvedené čo mi komplikuje sociálne zabezpečiť moje mamolete deti nakoľko ich biologický otec nemôže bez rozvodu priznať otcovstvo a ja nemôžem od neho vymáhať povinné dávky na výživu deti. Rovnako tak memam nárok na žiadnu sociálnu dávku v hmotnej núdzi, ani na príspevok na bývanie a môj mesačný príjem na deti sú sociálne dávky vo výške 47e na oboch/mesačne. S deťmi bývam na ubytovni, starám sa o ne sama pričom ich biologický otec sa vôbec o nich nezaujíma, vedie túlavý život narkomana a ja si žiaľ nemôžem hľadať prácu nakoľko je voči mne vedená exekúcia na pohľadávku voči prvej stavebnej sporiteľni vo výške okolo 20 000 e, ktorá vznikla úverovým podvodom kde ja som poškodená ale zatiaľ je to v rukách polície, ktorá exekúciu pozastaviť nemôže. Som v zúfalej situácii, ktorej sa sama nedokážem postaviť a bojím sa, že mi budú odobraté moje deti pričom som si také trápenie už raz prežila avšak vlastnými silami som ich dostala naspäť no taký zážitok stačí jeden, ta bolesť stačí na celý život a to je dôvod prečo sa na Vás obraciam a žiadam o akúkoľvek pomoc. Vopred Vám však ďakujem, aj keď len za prečítanie mojej žiadosti prípadne za akúkoľvek spätnú odpoveď a prajem veľa pracovných úspechov, S pozdravom

Odpoveď: Pôžička v prvej stavebnej sporiteľni

Dobrý deň, pokiaľ ide o Vašu otázku ohľadom pôžičky v prvej stavebnej sporiteľni, tak pokiaľ bola pôžička vzatá podvodom, máte právo sa brániť, dôležité je ako bol urobený ten podvod na pôžičku. Pokiaľ by nebolo možné sa brániť proti pôžičke, potom ešte existuje možnosť oddlženiela sa, vyhlásili by ste osobný bankrot. Takto by ste sa dokázali zbaviť povinnosti zaplatiť pôžičku.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto