Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Vymáhanie Pôžičky Od Pohotovosti | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Vymáhanie pôžičky od Pohotovosti

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 12. 5. 2017

Otázka: Vymáhanie pôžičky od Pohotovosti

Dobrý deň, chcel by som vymáhať spať peniaze, ktoré som zaplatil v exekúcii spoločnosti POHOTOVOSŤ vedenej ekekutorom Rudolfom Krutým z roku 2012 rosudkom okresného súde v Ružomberku. Dlhodobo žijem a pracujem v zahraničí, doporučenú zásielku o začatí exekúcie prebrala moja Mama, nie ja. A od toho dátumu už nebola žiadna korešpodencia ohľadom exekúcie. V januári 2017 som rušil životné poistenie a poisťovňa poukázala celú odkupnú hodnotu na účet exekútora, informovala ma listom až potom čo peniaze boli prevedené na jeho účet 478 eur 23. 3. 2017. Vygeneroval som si výpis exekúcii voči mojej osobe z Centrálneho registra exekúcii, kde som zistil, že sa jedna o Rudolfa Krutého a ďalšie údaje. Po telefonickom rozhovore z jeho kanceláriou som sa dozvedel, že sa jedna o spoločnosť POHOTOVOSŤ. Následne som ešte aj uhradil doplatok a tým vyplatil celú exekúciu 24. 3. 2017, s tým, že mi všetky doklady bude zaslané poštou. Išlo pôvodné o sumu 58, 73(istina) eur a celkovo som musel zaplatiť 488 eur! Zatiaľ mám spisovú značku exekučného spisu a aj spisovú značku súdu. Ďalšie detaily mi prídu poštou. Myslím, že exekúcia mala byt zastavená, alebo pozastavená na základe novely občianskeho súdneho poriadku o úžere účinnej od 12. 2015 a exekútor konal v rozpore zo zákonom. Keďže sa jedna o úžeru z úrokmi 0, 25% denne a ďalšími poplatkami. Chcel by som sa týmto spýtať, či je možné vymáhať spať už zaplatenú exekúciu, keďže jej výkon bol protizákonný. Za odpoveď ďakujem. Jozef

Odpoveď: Vymáhanie pôžičky od Pohotovosti

Dobrý deň, z vašej otazky nie je zrejmé, akú sumu ste si požičali, preto nedokážeme posúdiť či ide o úžeru alebo nie. Predpokladáme však že išlo o pôžičku v nízkej výške. 

Pri pôžičkách,   ktoré sú požičiavané len na niekoľko týždňov, môžu byť úroky vyššie a dokonca aj ročná percentuálna miera nákladov môže byť vo výške niekoľkých desiatok tisíc, pričom stále nepôjde o úžeru. 

Odporúčam vám obrátiť sa na advokáta vo svojom okolí.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto