Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Kde Zistím Svoje Dlhy | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Kde zistím svoje dlhy

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 23. 5. 2017

Otázka: Kde zistím svoje dlhy

Dobrý deň, dostal som sa do situácie kedy som už nemohol splácať svoje faktúry za mobilné služby a pôžičky a mám problém aj s tým, že som bol v mínuse na svojom osobnom účte v jednej z bánk. Momentálne som v situácii, že by som svoje záväzky a pôžičky mohol začať splácať, ale inštitúcie, ktorým som dlžníkom so mnou nekomunikujú. Viem, že existuje nejaký register, kde by som mohol zistiť všetky svoje podlžností, ale neviem ako. Prosím Vás o radu kde by som sa mohol obrátiť za Vašu radu Vám vopred ďakujem.

Odpoveď: Kde zistím svoje dlhy

Dobrý deň, centrálna evidencia dlhov, ktoré máte, neexistuje. Pokiaľ by ste si zobrali rôzne pôžičky od rôznych súkromných spoločnosti a osôb, neexistuje žiadna databáza, kde by sa dalo zistiť, u ktorých subjektov ste si vzali pôžičky. Dá sa zistiť iba to, či sú voči vám vedené exekúcie. Existuje stránka www.cre.sk, čo je centrálny register exekúcií. Do tejto databázy exekútori zapisujú všetky exekúcie, ktoré vedú voči fyzickým a právnickým osobám. Nakoľko nie všetci exekútori v sú poctiví, môže sa stať že budú voči vám vedené exekúcie ktoré nie sú zapísané na stránke www.cre.sk.

Pokiaľ viete všetkých svojich veriteľov a ste len v situácii, že veritelia s Vami nekomunikujú, potom môžete poveriť advokáta vo svojom okolí, aby vám zistil výšku všetkých dlhov. Tieto inštitúcie na výzvu advokáta reagujú.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto