Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Exekútor Mi Zablokoval Účet Napriek Dohode | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Exekútor mi zablokoval účet napriek dohode

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 3. 6. 2017

Otázka: Exekútor mi zablokoval účet napriek dohode

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadom správneho postupu exekútora. Aby som bola konkrétnejšia, začnem od začiatku. Mám vedenú exekúciu voči zdravotnej poisťovni a kvôli pôžičke, nevedela som ju platiť, lebo som bola nezamestnaná a nemala som žiadny príjem. V marci tohto roku som sa zamestnala a hneď som kontaktovala a žiadala exekútora o umožnenie splatiť dlh mesačnými splátkami. On mi následne v maili napísal, že mi vie dlžnú čiastku rozpísať na 6 mesiacov čo v mojom prípade činí 70, -eur mesačne. Avšak mám u neho 2 pohľadávky tým pádom 70, -eur na každú. Následne som mu volala telefonicky, že je to veľa, nemám taký príjem, aby som to zvládala platiť, nakoľko mám aj iné exekúcie na základe pôžičiek a maloletého syna a moja výplata činí len cca 280, -eur v čistom. Tým pádom som sa mu prosíkala, aby mi to umožnil platiť 20, -eurovými splátkami. Nakoniec aj súhlasil a aj mi nadiktoval čísla účtu, kam mám platiť. To sme sa už ale dostali do konca apríla a ja som od mája začala platiť 20, -eur ako sme sa dohodli. Samozrejme aj tento mesiac už 9-teho som hradila mesačnú splátku. Avšak sa stalo čo som nečakala, min.týždeň mi exekútor zablokoval účet v banke. Napriek tomu, že som podľa našej dohody platila splátky, on mi zablokoval účet v banke. Neviem prečo a z akého dôvodu. Pokúšam sa ho kontaktovať, avšak tel.( pevná linka) neberie, a na maili neodpovedá. Vôbec neviem ako mám postupovať, či bol jeho krok oprávnený, prečo mi to spravil, a ako z čoho mám preboha žiť? Mám aj iné exekúcie, ktoré taktiež musím splácať, ale, keď mi zoberie celú výplatu nemám šancu, tým mi samozrejme zrušia dohody a postupnom splatení ostatný exekútori a nehovoriac o tom, ako mám uživiť seba a syna. Prosím Vás o radu ako mám postupovať, a či je postup exekútora z právneho hľadiska správny a oprávnený aj napriek tomu, že som pohľadávku splácala? Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď a pomoc. S pozdravom 

Odpoveď: Exekútor mi zablokoval účet napriek dohode

Dobrý deň, exekútor Vám mohol zablokovať účet, nakoľko mu to umožňuje zákon. Dohoda o splátkach nemá vplyv na vasu dohodu s exekútorom. Keď máte exekúcie na základe pôžičky alebo iného titulu, exekútori vždy blokujú účet. V tomto prípade exekútor nepochybil.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto