Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Pôžičky A Exekúcie - Chyba Účtovníčky | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Pôžičky a exekúcie - chyba účtovníčky

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok:

Odpovedané dňa: 21. 6. 2017

Otázka: Pôžičky a exekúcie - chyba účtovníčky

Dobrý deň, som zamestnaná slob. Mamička s 2 deťmi, mám exekúcie pre pôžičky, na ktorú mi podľa výplatnej pásky odchádzajú peniaze. Bola som ručiteľom pri pôžičke na auto a na túto exekúciu mi odchádzala platba avšak došla mi ďalšia exekúcia, o ktorej som ani nebola oboznámená mzdovou účtovníčkou. Neviem, čo urobila, ale 1. Exekútor, žiadal od mzdovej účtovnícky, aby doplatila asi 8ooe. Ja si myslím, že účtovníčka pozastavila, alebo začala odvádzať 1. Exekútorovi menej a začala platiť 2. Exekútorovi. Ten žiadal doplatenie sumy asi 837 e, ktoré firma bez môjho súhlasu a vedomia zaplatila, tie teraz žiada odo mňa v splátkach min, 50e. Chcem ešte podotknúť, že ani jedna z exekúcii nie je zaplatená celá, čiže naďalej budem musieť platiť exekúciu a ešte splátku pre firmu. Nemôžem si to dovoliť, pretože by som nemala živ. minimum. Myslím, že to je chyba mzd. účtovníčky, pretože mala ďalej splácať 1. Exekútora a až, keď by bol vyplatený, začať platiť ďalšieho tak ako mi to povedala pri nástupe. Keby mi oznámila, že chcú zaplatiť, akože za man ten nedoplatok, určite by som s tým nesúhlasila. Chcem dodať, že na každej páske mám exekúciu uhrádzanú, takže som žila s vedomím, že dlh si splácam. Môže odo mňa žiadať, aby som jej podpísala tých viac ako 800e ako môj dlh voči firme? Ďakujem. Viem, že je to zamotané, ale v prípade otázok, ma môžete kontaktovať. Ďakujem, príjemný deň.

Odpoveď: Pôžičky a exekúcie - chyba účtovníčky

Dobrý deň, áno, účtovníka urobila chybu..Teraz nemôže od Vás žiadať náhradu za jej chybu. Je pravdou, že je to Váš dlh ale ten sa ma exekučne splácať strhaním zo mzdy.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto