Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Nesprávny Postup Exekútora Pri Pôžičke | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Nesprávny postup exekútora pri pôžičke

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 5. 7. 2017

Otázka: Nesprávny postup exekútora pri pôžičke

Dobrý deň,  chcem Vás poprosiť o radu. Ako na začiatok Vám chcem napísať : V Septembri mi pán exekútor strhol z môjho účtu finančne prostriedky  za pôžičky (zároveň mi boli strhávané zo mzdy) a bola o 2 mesiace vyrovnaná, na čo som dostal vyrozumenie o ukončení exekúcie (od zastnávateľa). V októrbri 2015 som požiadal p. Ex o vyúčtovanie mojej exekúcie. Dostal som ju až o 4 mesiace neskôr s tým, že mám preplatok 1041 EUR. A žiadal ma o č.u. kam mi ma poslať preplatok. (ale veď mi z účtu zobral peniaze a následne ho zablokoval, !) Peniaze mi prišli cca začiatkom marca. Ma právo zadržiavať peniaze vyše 1.000, EUR? Vyše pol roka? Zároveň som podal sťažnosť na exekútorskú komoru o prešetrenie správnosti konania pána exekútora. Do dnešného dna som nedostal ospoveď. Na to všetko ma čakalo odpoveď o pána exekútora o začatí exekúcie (iba list bez náležitých dokumentov) 03. O2. 2016 s tým, že mi veľkoryso oznamuje preplatok a žiada č.účtu kam mi ma poslať preplatok. Predsa mi z účtu strhol peniaze! Na to mi prišla ex vo výške vyše vyše 4.000 EUr od pána EX na pohľadávku, ktorá bola právoplatne zamietnutá okresným súdom SR v 13. 02. 2015. Ako mám postupovať? 

Odpoveď: Nesprávny postup exekútora pri pôžičke

Dobrý deň, pokiaľ exekúto strháva peniaze z pôžičky, ktorá už bola vyplatená, potom tu dochádza k bezdôvodnému obohateniu a zároveň takéto konanie by malo byť aj disciplinárnym previnením. Exekútor Vám nemôže strhávať pôžičky, ktoré boli zaplatené. Z exekútorského úradu Vám musí prísť vyrozumenie, či exekútor postupoval alebo nepostupoval správne. Čudoval by som sa, keby Vám prišla negatívna odpoveď. 

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto