Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Nezaplatené Odvozu Smetí | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Nezaplatené odvozu smetí

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 15. 7. 2017

Otázka: Nezaplatené odvozu smetí

Dobrý deň, pred chvíľou som dostal sms, že mi bolo z účtu stiahnutá suma 376 eur hoci som toľko na účte ani nemal. Po telefonáte do banky mi povedali, že mi exekútor zablokoval účet a stiahol si dane prostriedky. Volal som teda exekutorke do michaloviec, že prečo. Povedala mi, že som v roku 1996 až 1998 nezaplatil domovu daň alebo poplatok za odvoz smeti mestu michalovce. Povodne som z mesta ŽILINA ale v spomínanom období som si zmenil trvalý pobyt lebo som si tam našiel náhradnú civilnú službu. Po skončení CS som sa opäť vrátil do Žiliny. Zaujímalo by ma, či nie je človek v čase civilnej služby oslobodený od platenia tejto povinnosti alebo, či to nie je premlčaný skutok po toľkých rokoch, pretože si myslím, že samotný poplatok činí len zanedbateľný zlomok sumy a zvyšok sú polatky a pokuty z omeškania, tento poplartok som navyše ani nemohol zaplatiť, pretože ma na to nikto nikdy a nijakým spôsobom neupozornil. Ďakujem s pozdravom.

Odpoveď: Nezaplatené odvozu smetí

Dobrý deň, dlh po tak dlhom čase už môže byť premlčaný. Podajte v exekučnou konaní námietku premlčania a žiadajte exekučné konanie zastaviť. 

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto