Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/p/r/u73853/public_html/pozicky/libs/Nette/loader.php on line 28
Pôžičky A Bsm | Pôžičky od pripozicka.sk Pôžička Ihneď | pripozicka.sk

Pôžičky a BSM

Pôžičky (pripôžička.sk)

Oblasť otázok: Pomáhame svojimi odpoveďami

Odpovedané dňa: 1. 9. 2017

Otázka: Pôžičky a BSM

Dobrý deň. Chcela by som vás veľmi pekne poprosiť o radu. S partnerom máme deti a uvažujeme nad sobášom, avšak partner má podlžnosti voči viacerým bankám a nebankovkám, ktoré však zatiaľ spláca. Ma samé pôžičky. Chcem sa spýtať akými rôznymi cestami je možné ošetriť môj majetok pred jeho pôžičkami, ale aj môj príjem, či našetrené peniaze.. predpokladám, že tieto pôžičky, ktoré mám už teraz do BSM spadať nebudú, no chcem ochrániť aj tie, ktoré môžem nadobudnúť počas manželstva... bojím sa toho, že si počas manželstva vezme ďalšiu pôžičku alebo ak aj nie, tak že nebude vládať splácať tieto už jestvujúce požičky, alebo že sa mu niečo stane a exekútor to bude vymáhať odo mňa. čítala som si niečo o zrušení BSM avšak môj partner pracuje na pozícii v štátnej správe a prípadným súdom sa bojím, že by som mu mohla narobiť problémy. Je ešte nejaká iná cesta? Veľmi vám ďakujem za vašu prípadnú odpoveď. Pekná deň

Odpoveď: Pôžičky a BSM

Dobrý deň, pôžičky, ktoré si vzal Váš budúci manžel, nie sú Vašimi pôžičkami a tiež nemôže sa stať, že tieto pôžičky budete musieť zaplatiť Vy, ak by prišiel exekútor.

 

Samozrejme môže sa stať, že si budúci manžel bude opäť požičiavať peniaze a bude stále zvyšovať svoj dlh. Tomuto len veľmi ťažko právne zabránite. Dá sa však urobiť to, že si si zrušite BSM počas manželstva. Potom, ak by si aj manžel vzal pôžičku, tak táto pôžička nebude uspokojená z majetku patriaceho do BSM.

Ochránite tak svoj príjem.

Zúženie BSM sa robí u notára formou notárskej zápisnice o zúžení BSM.

Takto budete chránená.

Pôžičky online otázky a odpovede

Pôžička ihneď od pripozicka.sk | Pomáhame svojimi odpoveďami |

Príbuzné otázky (z rovnakej oblasti):

1 2 3 4 5 >

Pôžičky ihneď:

Nebankové pôžičky bez registra
Pôžičky online
Pôžičky ihneď
Rýchla požička bez dokladovania príjmu

Pôžičky ihneď - rýchlosť

  • pôžičku ihneď spracuje náš systém, trvá to len pár minút,
  • údaje v žiadosti o pôžičku je potrebné uviesť pravdivo,
  • nečákáte na schvaľovanie dlhé dni alebo hodiny,
  • po vyplnení žiadosti o pôžičku, ihneď reagujeme na žiadosť o pôžičku.


Pôžičky ihneď - bezpečnosť

Spoločnosť poskytuje rýhle pôžičky online ihneď, bez čakania. Žiaden žiadateľ neručí svojou nehnuteľnosťou, nakoľko ide o krátkodobé pôžičky. Ihneď po vyplnení žiadosti obdržíte email na mailovú adresu, ktorú ste zadali do formulára. Neskrývame žiadne podmienky, naše podmienky sú transparentné a rýchla pôžička je bezpečná.


Pôžičky ihneď - bez papierovačiek

Žiadosť o rýchlu pôžičku prebieha online, bez nutnosti tlačenía a podpisovania žiadosti. Po vyplnení formulára žiadosti o pôžičku ihneď zistíte, či Vám bola pôžička poskytnutá. Údaje je nutné vyplniť pravdivo, v prípade potreby najmä pri prvej pôžičke môže schvaľovací proces trvať o niečo dlhšie. Vaša žiadosť o rýchlu pôžičku sa vybaví online, cez internet. Rýchla pôžička sa ihneď stáva dostupnejšou.

mKonto